EestiEnglish

Teie ostukorv on tühi.

Tellimuse info

 

Tellimine eKohviku kaudu:


  1. Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige pildi järgi toode, mida soovite osta. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile `Vaata ostukorvi`.

  2. Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile "Vormista tellimus". Eraldi kuupäevadeks tuleb vormistada eraldi tellimused. 

  3. Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.
  4. 
Klikkides lingil "Kinnita tellimus" näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.

  5. Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

Olles kättesaanud teie tellimused, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse Teiega ühendust telefoni või e-posti teel. 
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas Teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame Teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame Teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on kliendil võimalus tellimus tühistada vt, tellimuse tühistamine.

Tellimuse täitmise tähtajad:
 Tooteid saab tellida 48 tundi kuni 30pv ette.

 

Tellimuse eest tasumine:


Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. 

Sooritada ost e-poest ja maksta interneti pangalingi kaudu või krediitkaardiga.

Komeedi kooke saab osta veebipoest www.kohvikkomeet.ee. Veebipoest ostes on hinnad 20% soodsamad kui kohvikust kohapealt tellides ja ostes.

 

Kuidas saab tellitud kauba kätte:

Kõik tellitud tooted väljastatakse kohvikust Komeet, Solaris Keskus 4.korrus, Estonia pst 9, Tallinn. 

 

Tellimuse tühistamine:


Teil on õigus enne tellimuse väljastuskuupäeva oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades kohvikusse numbrile 6140090 või meili teel info@kohvikkomeet.ee . Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

 

Turvalisus:


Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.


Komeedi veebipoest ostetud kooke saab osta ainult kaasa, nende kohvikus kohapeal tarbimine ei ole lubatud!